Hledání sama sebe

9. prosince 2015 v 18:51 | ------- |  Moje Tvorba
Co k tomuto tématu napsat?

Především, že i ve svých dvaadvaceti letech jsem se stále nenašla. Stále nevím ani já sama, co od sebe očekávat a kam až sahají moje možnosti a schopnosti. Nevím, možná to někomu příjde divné, ale jsem lehce ztracená v činnostech, které momentálně dělám. Možná je to tím, že se toho na mě sype strašně hodně, nevím, na co se jako první začít soustředit :(
Každý hledá sám sebe jinak - sportem, drogama, nadměrným učením... Jejda teď vypadám jako strašně negativní člověk, ale prostě jsou to jisté formy.
Člověk sám sebe nenajde za den, nebo týden. Nejlépe se najde, když je sám se sebou nějakou dobu. Když na něj nikdo a nic nenaléhá. Někdo se naopak najde v extrémně vypjaté situaci. Be careful! Ať se z toho nezhroutíte, není to nic pěkného a přijemného.
Někdy mám pocit, že se schovám. Vždy v extrémně vypjatých situacích mám tendence se schovávat, ale někdy tohle nutkání nedokážu ovládnout. Schovat se před okolním a hnusným světem a být jen sama se sebou, aby nikdo neviděl mé chyby, mé slabosti. Kdy mám pocit, že mě nikdo nedokáže pochopit. Je jasné, že to tak není, ale v tu chvíli je ten vnitřní pocit spalující a přehlušuje všechno ostatní.

Ten kdo již sám sebe našel - važte si toho. Jste velmi šťastní lidé s plnohodnotným životem.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 higurashi-tym-cikady higurashi-tym-cikady | E-mail | Web | 10. prosince 2015 v 19:17 | Reagovat

Dvaadvacet let je možná ještě velice nízký věk. Někdo se nalezne ve středních letech, někdo v penzi, někdo nikdy.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama